Anonymní testování otcovství - hlavní výhoda P-testu
Máte dotaz? Zavolejte nám
491 619 562 (Po-Pá 7:00 - 15:30) kontakt@p-test.cz
Domů » Anonymita

Anonymní testování otcovství

Hlavní výhoda P-TESTU

Poskytneme vám naprostou anonymitu.

Co znamená anonymní test otcovství?

Uvědomujeme si, že testování otcovství je velice citlivé téma a proto dbáme zejména na zachování důvěrnosti testování a anonymity klientů.

Anonymní test znamená, že v žádném kroku testování (odeslání soupravy, příjem a zpracování vzorků, výdej výsledku) není možné spojit vzorek či jeho výsledek s vaší totožností. Pouze vy máte přístup k informacím ohledně postupu testování a konečnému výsledku DNA testu otcovství. Pokud si to sami nepřejete, nemusíte vaši totožnost vůbec udávat.

Dodržujeme podmínky anonymity

1. Soupravu P-TEST vždy balíme do diskrétního obalu, ze kterého není poznat, co je uvnitř.

2. Soupravu P-TEST si můžete přijít zakoupit osobně – nikdo nebude zjišťovat vaši identitu – prodejní místa.

3. Odběr vzorků si můžete nechat provést osobně bez zjišťování identity klienta.

4. Průvodku vzorků v soupravě můžete vyplnit pod fiktivním jménem (např. Kačírek Bubísek) a nikdo se nedozví, kdo jste.

5. Veškerá vyšetření DNA probíhají pouze pod kódem – ani naši zaměstnanci neznají vaši identitu.

6. Výsledky si vyzvednete diskrétně na zabezpečeném výsledkovém portále pod kódem, který dostanete spolu s odběrovou soupravou P-TEST.

Soupravu P-TEST vám doručíme ve formě diskrétního balíčku. Odběrovu soupravu zasíláme v přebalu bez jakýchkoliv identifikačních znaků. Pokud si nepřejete doručit zásilku na vaši adresu, lze použít způsob dodání tzv. poste restante.

 

3 stupně anonymity:

Nejvyšší stupeň anonymity: Objednejte si u nás osobní návštěvu, provedeme odběry a platbu na místě. Výsledek si vyzvednete opět u nás nebo si ho stáhnete z portálu.

Vysoký stupeň anonymity: Kupte si P-TEST all inclusive osobně. Vzorky nám pošlete bez vašeho jména a adresy a výsledek si stáhnete z portálu.

Přijatelný stupeň anonymity: Objednejte si odběrovou soupravu P-TEST all inclusive jako poste restante zásilku. Vzorky nám pošlete bez vašeho jména a adresy a výsledek si stáhnete z portálu.

Soupravu P-TEST vždy balíme do diskrétního obalu, ze kterého není poznat co je uvnitř. Odebrané vzorky můžete opět poslat anonymně.