Jak zajistit diskrétnost? - Soupravu P-TEST vždy balíme do diskrétního obalu, ze kterého není poznat co je uvnitř.
Máte dotaz? Zavolejte nám
491 619 562 (Po-Pá 7:00 - 15:30) kontakt@p-test.cz
Domů » Časté dotazy » Jak zajistit diskrétnost?

Jak zajistit diskrétnost?

Víme, že testování otcovství je velice citlivé téma a proto dbáme zejména na zachování důvěrnosti testování a vaší diskrétnosti.

1. Soupravu P-TEST vždy balíme do diskrétního obalu, ze kterého není poznat co je uvnitř.

2. Soupravu P-TEST si můžete přijít zakoupit osobně – nikdo nebude zjišťovat vaši identitu – prodejní místa.

3. Odběr vzorků si můžete nechat provést osobně bez zjišťování identity klienta. Kde si mohu nechat odebrat vzorky?

4. Průvodku vzorků v soupravě můžete vyplnit pod fiktivním jménem (např. Kačírek Bubísek) a nikdo se nedozví, kdo jste.

5. Veškerá vyšetření DNA probíhají pouze pod kódem.

6. Výsledky si vyzvednete diskrétně na zabezpečeném výsledkovém portále pod kódem, který dostanete spolu s odběrovou soupravou P-TEST.

Jak postupovat, aby se nikdo nic nedozvěděl?

Nejvyšší stupeň anonymity: Objednejte si u nás osobní návštěvu, provedeme odběry a platbu na místě. Výsledek si vyzvednete opět u nás nebo si ho stáhnete z portálu.

Vysoký stupeň anonymity: Kupte si P-TEST all inclusive osobně. Vzorky nám pošlete bez vašeho jména a adresy a výsledek si stáhnete z portálu.

Přijatelný stupeň anonymity: Objednejte si odběrovou soupravu P-TEST all inclusive jako poste restante zásilku. Vzorky nám pošlete bez vašeho jména a adresy a výsledek si stáhnete z portálu.

Soupravu P-TEST vždy balíme do diskrétního obalu, ze kterého není poznat co je uvnitř:

Kodex důvěrnosti testování v GENERI BIOTECH:

Testy otcovství může objednat jakýkoliv klient, bez toho, že někdo kontroluje jeho totožnost a původ vzorků, které klient zaslal k testu. Klient nepřijde do osobního kontaktu s nikým, kdo vyšetření zajišťuje a provádí, pokud sám nechce. Klient sám zařídí odběr vzorků od sebe a dalších osob nutných k vyšetření. Identita klienta zůstává zcela v anonymitě, předání vzorků k vyšetření je provedeno poštou. Klient nemusí uvést své jméno, příjmení ani adresu. Klient si výsledky stáhne ze zabezpečeného webového portálu pod kódem nebo si je nechá zaslat poštou. Jakékoliv údaje o klientech jsou přísně důvěrné a nebudou nikomu v žádné formě poskytnuty. Data jsou důvěrná i uvnitř společnosti GENERI BIOTECH, kde k nim mají přístup jen ti pracovníci, kteří se bezprostředně zabývají operacemi s nimi. GENERI BIOTECH používá vzorky, které dostane od svých klientů, zásadně jen na testování otcovství a nezjišťuje jakékoliv jiné znaky na DNA. Všechny postupy vedoucí k ochraně soukromí a osobních dat jsou v GENERI BIOTECH dodržovány podle směrnic a pracovních postupů v rámci norem ISO 9001 a ČSN ISO 17 025.